ES 21, TU VARI?

IMG_8842

No 3.- 9. augustam notiks Svaigēšanas nometne “21” Pērļukrācēs!
Dzīvosim “Draugu klētī”, gulēsim sienaugšā vai uz paparžu matračiem.
Sievas šūs un izšūs sev apģērbu. Vīri būvēs zaķu pirti. Būs arī kopdarbs- bērnu māja kokā.
Kopā katru dienu vingrosim, klausīsimies dažādas lekcijas, apgūsim svaigās receptes, dalīsimies pieredzē, sajūtās un atklājumos.
Paredzētas dažādas meditāciju prakses, dziedinošas terapijas caur gleznošanu, tautasdziesmu, holodinamiku, sirdsapli, dziedinošiem akmeņiem, jogu, koklesspēli u.c. Izmēģināsim praksē dažādus skaistumkopšanas noslēpumus ar māliem, eļļām, alveju, birstēšanos, u.c.
Kopā vieglāk izturēt jebko, nepīpēt, neēst gaļu, cukuru, miltus, nelietot grādīgos, nesēdēt internetā stundām, tā vietā sarīkot sev rūdīšanos no rītiem upē, kontrolētu atslodzi no ēdiena vispār uz kādu dienu, veselu dienu nerunāt ne vārdu…
Gatavosiem pasakaini gardus ēdienus, gan svaigos našķus, gan pamatēdienus žāvējot uz mūrīša, blenderēsim kokteiļus un spiedīsim sulas.
21 diena kā zināms ir laiks, lai nostiprinātu jaunus ieradumus un atmestu atkarības.😉
Tam palīgā nāks motivējoša rokassprādze (ar cipariem un zīmēm) un individuāli izveidota ēšanas padomu karte.

Iespējams palikt 3 dienas, 7 dienas, 21 dienu. Var arī “ielekt” uz kādu dienu, uzlikt rokassprādzi un doties savā ceļā.
Dalības maksa 5 eiro dienā ( tiem kas paliek 3 dienas), 30 eiro (7 dienas) Cenā iekļauti radošie materiāl un 3 svaigās ēdienreizes dienā.
Notiks datu apkopošana- tas ir, ja dalībnieks neiebildīs, tad viņa pirms un pēc attēls, pieredzes apraksts tiks ievietots blogā, lai iedvesmotu citus, kā arī taps kopējais video. Pieteikties pa tel. 28376619, Linda
P.s. Šis aicinājums Tevi nav sasniedzis nejauši. 🙂

Comments are closed.

%d bloggers like this: