Drazizgainis

spainis1-01

Hei! Dzirdi putnu orķestri? Aiznākamajās brīvdienās, tas ir: 29.,30., 1.aprīlī notiks ilgi gaidītais un solītais atslodzes PASĀKUMS! Jā, jā, tas pats par kuru jau dažiem stāstīju. Nu ko, draugi? vai dūša vēl ir un apņēmība? pavasaris un  dilstošs mēness sagaidīts; gārsas  zaļo un sulas tek… ir laiks ārēji/iekšēji, fiziski/garīgi attīrīties, sakārtoties un atjaunoties.Tālu no pilsētas.

Protams nekas nebūs obligāti, viss pēc sajūtām. Taču, šoreiz es ieteiktu riktīgi nopietni attiekties pret gaidāmo, lai gūtu patīkami mirdzošus rezultātus. Un, tas nozīmē, ka jānotur no sākuma līdz galam, šoreiz nevarēs tā “ielekt uz brītiņu”. Vēlams ierasties ceturtdien vakarā, lai iedzertu speciālu kokteili, jo piektdiena agri no rīta notiks galvenais attīrīšanās pasākums – enema. Sestdiena ir paredzēta kā badošanās diena (sausā vai uz ūdens-pēc izvēles), tas nozīmē ka diena pirms būs veltīta zarnu atslogošanai un skalošanai, bet diena pēc -svētdiena -pakāpeniskai un svaigai šūnu pamielošanai. Pakāpeniskums ir svarīgs lai badošanās nekaitētu un dotu vajadzīgo dziedinošo efektu. Un iespējams šoreiz labāk bērnus atstāt pie radiņiem, lai veltītu dziedinošu laiku TIKAI SEV.

3 dienu plūstošajā un Dievišķajā grafikā iekļausies:

Speciāli “vēderizejas” kokteiļi

Lekcija par badošanos, svaigēšanu-tehniski un anatomiski.(Linda Nebēdniece)

Bērza sulas un pļavas zaļumu smūtiji

Zarnu skalošana (enema) ar pelašķu tēju

Vingrošana, tvaicēšanās ar eļļām, rūdīšanās

Neforsēts darba rits (apkārtnes uzkopšana)

Diendusa, meditācija, pastaiga

Nobeigumā svaigais mielasts- meņu: zaļo griķu, kaņepju, auzu našķi, pļavu zaļumu, dārzeņu salāti, augļu  un ogu pudiņš.

Info: Dalības maksa 10 eiro dienā. Līdzi ņemt guļammaisu un gumijas zābakus. Nakšņošana notiks zem jumta. Lūgums pieteikties laikus , jo vietu skaits ierobežots, plānojot individuālu pieeju. Droši zvaniet un jautājiet par visu, kas mulsina. Linda 28376619

p.s. un…. es zinu, es zinu!… ka ceturtdiena ir darba diena, ka 1.maijs ir darba svētki, ka…varbūt Tevi nelaiž istabas augi vai kaķis vai sieva… bet, ja ir kaut kas Tev tiešām svarīgs, tad tas esi Tu un Tavs trilions šūnu, Tava būtība un ceļš. Tavs ķermenis ir svētnīca, un Tu  esi brīnums.

Un es – priecāšos Tevi satikt! 🙂

 

 

 

 

Comments are closed.

%d bloggers like this: