Šogad atkal aicinu uz svaigo kopā būšanu!

Svaigēšanas nometne 21 aicina pieteikties pa telefonu 28376619 vai epastu jaunradai@gmail.com.
Pēc reģistrēšanās apstiprinājuma lūdzu aktivizēt pogu “going” un sekot aktualitātēm šeit: https://www.facebook.com/events/854823558225925/
Šogad nometne notiks tikai 3 dienas, taču programma būs vēl krāsaināka un intensīvāka. Svaigēšana ir lielisks veids, kā ātri attīrīt organismu, sakārtot vielmaiņu, uzladēt sevi šūnu līmenī ar dzīvību, spēku, uzturvielām un iedvesmu.
Ši nometne ikreiz ir pamudinājusi dažādu profesiju un vecumu dalībniekus izaicināt sevi; atturēties no nevēlamām vielām vai darbībām visu nometnes laiku un tai sekojošās 3 nedēļas. Kādam tas ir cukurs, glutēns, piena vai gaļas produkti, kādam termiski apstrādāti ēdieni kopumā, kadam papildus askēze no datora vai viedtālruņa, datorspelēm, alkohola, tonālā krēma, no dusmām, no lamu vārdiem, no dzivnieku izmantošanas, no plastmasas atkritumu vairošanas utt.
Vislielākais ieguvums organismam un garam būs no 3 dienu nepārtrauktas uzturēšanās šeit, Pērļukrācēs, tadēļ lūgums saplānot laicīgu ierašanos (vēlams jau ceturtdienas vakarā), lai jau piektdienu iesāktu ar īpašiem, zaļajiem detox kokteiļiem.
Šogad, cienot apņēmīgākos dalībniekus, netiks dota iespeja vārīt putras bērniem, jo arī berniem 3 dienu svaigešana nāks par labu! Galvassāpes, jūtīgums, čīkstulība, salšana, svīšana, u.c pazimes pirmajās dienās tikai liecina par attīrišanās normāliem procesiem.
Dalības maksa par par visu nometni ir 60 eiro personai, 30 eiro bērniem no 7 lidz 15g.
Ja ierodaties ar visu ģimeni un finanses ierobežo, droši zvaniet un visu sarunāsim, piemēram,var samaksāt vēlāk, vai pa daļām.
Sakarā ar to ka vietu skaits ļoti ierobežots, pieteikšanās un priekšapmaksa 20 eiro ar parskaitījumu jāveic lidz 31.julijam.

Nometnes laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana, kuras materiāli var tikt izmantoti norises atspoguļošanai ar nometni saistītajās interneta vietnēs.

Comments are closed.

%d bloggers like this: