Elha: “Jūtu, ka ir īstais laiks nākt ārā no meža.”

 

Linda Hamfrisa headerDaudzi pazīst Elhu (īstajā vārdā Lindu Hamfrīsu), kā askēti un radikālu “ārpus sistēmas” ceļa gājēju, tādēļ ievērojams ir fakts, ka pirms pusgada viņa negaidīti pievērsusies lielajai skatuvei. Nezaudējot savu būtību, esot tālu no pilsētas, šobrīd viņa gatavojas albuma prezentācijai.

        “Tagad, kad bērni mazliet  paaugušies, jūtu, ka ir laiks līst ārā no meža, ir sakrājies, ko teikt.”

Linda Hamfrīsa dzīvo lauku viensētā, tālu no asfalta, veikaliem un burzmas. Hamfrīsu ģimenei pieder 6 ha mežonīgas pļavas,  gleznains upes ieloks un savs mežs. Iekurt uguni, nest ūdeni ir ikdienas darbi, līdz ar to neizpaliek miers, svaigs gaiss un dabas ritmi. Linda ir vegāne, svaigēdāja un attiecībā uz savu izskatu – naturāliste.

“Man ir daudz sirmu matu! (smejas) Dzīvojot dabā liekas muļķīgi krāsot matus vai seju. Man patīk lutināt sevi ar attīrošiem zilo mālu un eļļas rituāliem, apģērbties kā elfu meitenei un ložņāt pa meža krūmājiem gar upi, vērot stirnas un aļņus. Pirms izrādēm gan nākas ļauties grimētājas otām, bet man patīk mainīties. 

“Man ir daudz sirmu matu! (smejas) Dzīvojot dabā liekas muļķīgi krāsot matus vai seju. Man patīk lutināt sevi ar attīrošiem zilo mālu un eļļas rituāliem, apģērbties, kā elfu meitenei un ložņāt pa meža krūmājiem gar upi, vērot stirnas un aļņus. Pirms izrādēm gan nākas ļauties grimētājas otām, bet man patīk mainīties. Bieži sajūtos, ka varu kļūt par ko vien man ienāk prātā.”

Linda ir pārliecināta, ka tieši savā “wild” paradizē viņa var sadzirdet domas, melodijas un tekstus savā galvā. Komponiste uzsver, ka viņa apzināti izvēlas dzīvot laukos un tas nav nabadzības uzspiests risinājums. “Tas ir tik stilīgi! Šāds dzīvesveids norūda un iedod jēgu dzīvei. Man patīk pārbaudījumi. Ielekt aukstā upē, tāds restarts! Tad ir sajūta, ka viss ir pa spēkam, jeb kas.”

Elha_es tev novelu mani

2019.gada nogalē daudzviet Latvijā tika izrādīts Elhas mūzikls “Es Tev novēlu…mani!” Skatītāju mudināta, Elha mūzikla dziesmas apkopoja albumā un jau šobrīd tas ir pieejams populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.  16. Februārī, plkst.: 18:00 VEF Kultūras pils kamerzālē notiks albuma prezentācija, kuras apmeklētājus priecēs sirsnīgs koncerts un šī projekta pozitīvās vibrācijas.

Noklausies Elhas titul-dziesmu ” Es Tev novēlu… mani!” no gaidāmā albuma! 

Prezentācijā uz skatuves kāps Elhas mūzikla biedri, tai skaitā aktieris Mārtiņš Vilsons, Baiba Bite, Salvis Sprūžs, Eremijs Sējāns, Roberta un Kristaps Kumsāri, Alise Nebēdniece un instrumentālā grupa. 

Pasākumā būs ekskluzīva iespēja taustāmā veidā iegādāties šo mūzikas albumu.Ieeja bez maksas vai par ziedojumiem. Vairāk informācijas www.elha.lv

cd

Comments are closed.

%d bloggers like this: